Czym są spektrometry?

Spektrometry są urządzeniami o niezwykle szerokim zastosowaniu. Wykorzystuje się je między innymi w przemyśle motoryzacyjnym, komputerowym, zegarmistrzowskim, lotniczym, złotniczym, a także elektronicznym. Okazują się niezwykle przydatne podczas monitorowania produkcji, kontroli dostaw i jakości oraz do planowania rozwoju firmy. Mogą mierzyć niezwykle cienkie powłoki, przyczyniając się do znacznego wzrostu jakości wytwarzanych produktów. W ofercie firmy ITA znajdziemy szeroki wybór spektrometrów iskrowych, fluorescencyjnych oraz emisyjnych pochodzących od zaufanych producentów. Urządzenia te są wyspecjalizowane, posiadają optymalnie niski próg detekcji, a także odpowiednio dużą komorę pomiarową.

Gdzie kupić spektrometry?

Ze względu na zaawansowanie spektrometrów oraz ich ogromny udział w kontroli procesów produkcyjnych i nie tylko warto postawić na zakup u sprawdzonego sprzedawcy. Takim jest właśnie firma ITA, w której ofercie znajdziemy wiele modeli tego typu urządzeń, co pozwoli nam dobrać ten, który będzie zgodny z naszymi potrzebami. Urządzenia posiadają liczne certyfikaty, gwarantując sprawne wykonanie analiz cechujących się wysokim stopniem dokładności. Wszystkie modele znajdujące się na stronie firmy ITA są szczegółowo opisane pod kątem specyfikacji, zastosowania oraz dodatkowych cech. Nie brakuje urządzeń z oprogramowaniem w języku polskim, a także takich, które umożliwiają analizowanie przedmiotów o dużych gabarytach.

Ile kosztują spektrometry?

Cena spektrometrów jest uzależniona od zakresu posiadanych przez nich funkcji, a także rodzaju wykorzystywanej w nich technologii. Na stronie internetowej firmy ITA możemy dowiedzieć się więcej na temat ceny, a także innych kwestii związanych z oferowanymi urządzeniami – wystarczy, że skontaktujemy się z firmą. Jej specjaliści świadczą fachowe doradztwo, przeprowadzają szkolenia produktowe oraz świadczą serwis zarówno w ramach gwarancji, jak i po jej wygaśnięciu. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że firma proponuje nam wyłącznie produkty cenionych producentów. Z powyższych względów zakup spektrometru u tego sprzedawcy wiąże się z licznymi korzyściami, w tym gwarancją wysokiej jakości i satysfakcji z funkcjonowania urządzenia.