Ranking internetu światłowodowego w Kielcach

Internet jest obecnie najpopularniejszym medium służącym do przesyłu informacji. Może służyć jednocześnie do pracy, nauki, robienia zakupów, zdobywania wiedzy, rozmawiania, czy chociażby rozrywki. Na rynku można spotkać sporo ofert dostawców internetu, dlatego przed wyborem konkretnej warto dowiedzieć się dokładnie, czy dana usługa spełni nasze oczekiwania względem np. prędkości przesyłu danych. Dlatego poniżej prezentujemy ranking internetu światłowodowego w Kielcach!
Internet w Kielcach
obrazek prezentujacy

4. Internet światłowodowy w Kielcach - Orange

Internet światłowodowy Orange dzieli się na trzy warianty. Pierwszy i podstawowy zapewnia prędkość pobierania do 300 Mb/s i wysyłania do 50 Mb/s. Drugi natomiast oferuje 600 Mb/s pobierania i 100 Mb/s wysyłania, natomiast najszybszy - 1000 Gb/s pobierania do 300 Mb/s wysyłania. Ostatnia opcja jest przeznaczona do osób, które przesyłają spore ilości danych, natomiast dla codziennego użytku przez małą rodziną pierwszy wariant będzie wystarczający. Ceny usług to wahają się w przedziale 59,98-79,98 zł.

3. Internet światłowodowy w Kielcach - Inea

W przypadku tego dostawcy również wyróżnia się trzy warianty, które cechują się tę samą prędkością pobierania, co w przypadku Orange. Jednak Inea oferuje taką samą szybkość wysyłania, co pobierania danych. Abonament w tym przypadku jest droższy, ponieważ ceny wahają się w granicach 74,90-94,90 zł, a więc są o wiele wyższe dla tych samych prędkości. Użytkownicy mogą jednak korzystać z dodatkowych usług, np. pakietu bezpieczeństwa.

2. Internet światłowodowy w Kielcach - UPC

Oferta UPC jest ciekawsza od poprzedników, ponieważ w jej przypadku dostępne są 4 warianty, dotyczące prędkości 300 Mb/s, 500 Mb/s, 750 Mb/s i 1000 Mb/s. W każdym przypadku instalacja modemu jest darmowa. Ponadto użytkownicy otrzymują dodatkowo dostęp do telewizji cyfrowej UPC TV Go, a także darmowy miesiąc pakietu bezpieczeństwa. Obowiązuje tutaj przedział cenowy 49,99-89,99 zł. Klienci UPC mogą też dostać dostęp do telewizji z podstawowymi kanałami.

1. Internet światłowodowy w Kielcach - NETIA

Zestawienie wygrywa NETIA, czyli firma oferująca internet w trzech wariantach - 300 Mb/s, 600 Mb/s i 1000 Mb/s w przedziale cenowym 50-70 zł, a więc najtaniej! Ponadto pierwsze trzy miesiące abonamentu są darmowe. W jego cenie uwzględniony został wydajny router WiFi. Każdy użytkownik może wzbogacić usługę o pakiet „Bezpieczny Internet” za jedyne 2 zł miesięcznie. Sieć obejmuje całą Polskę i jest bardzo stabilna!
Dowiedz się więcej
Sprawdź teraz ofertę Kup-Uslugi.pl!
Sprawdź produkty

Internet do domu NETIA

Planujesz skorzystać z internetu światłowodowego NETIA w swoim domu? W takim razie polecamy wolniejsze pakiety, ponieważ nadal zapewnią pełen komfort surfowania po sieci, w tym oglądania filmów i pobierania licznych plików. Połączenie jest stabilne i może zostać dodatkowo chronione pakietem „Bezpieczny Internet”, który jest szczególnie wskazany dla osób, które często wykonują transakcje internetowe. Co ciekawe, korzystając z usług NETII również możesz wzbogacić internet o dodatkowy pakiet licznych kanałów telewizyjnych.

Internet do firmy NETIA

Firmom polecamy wariant 1000 Mb/s, ponieważ w przedsiębiorstwach z internetu często korzysta wiele osób. Prędkość ta zapewni komfort wszystkim pracownikom. Ponadto łącze jest bardzo stabilne, dlatego przerwy w dostawie internetu nie będą powodowały przestojów pracy. W tym przypadku także polecamy pakiet „Bezpieczny Internet”, dla lepszej ochrony danych Twoich i Twojej firmy. Możesz też liczyć na sprawne wsparcie techniczne, które będzie w stanie szybko pomóc w razie jakichkolwiek problemów z internetem.

Zalety światłowodu od NETII

Największą zaletą internetu światłowodowego NETIA jest jego cena. Najwyższy pakiet kosztuje zaledwie 70 zł miesięcznie, a 3 pierwsze miesiące są za darmo. Ponadto każdy użytkownik może wybrać taką prędkość usługi, jakiej potrzebuje, a także skorzystać z dodatkowych zabezpieczeń. Dużym atutem jest także wspomniana stabilność sieci, która jest wymagana na przykład przy pobieraniu większych plików, graniu w gry etc. NETIA jest firmą ogólnopolską, dlatego wyróżnia się sprawdzoną infrastrukturą i doświadczonymi technikami.

Opinie o Netii w Kielcach

Miałam już okazję testować wiele internetowych łączy, jednak jeszcze nie zdarzyło mi się tak szybkie, jak to od Netii. Bez problemu kilka osób równocześnie może korzystać z internetu i nic się nie zacina, nikt nie traci połączenia, ani nie ma żadnych opóźnień przez to, że wszyscy korzystają w jednym czasie. Gorąco polecam.


Weronika

Szukałem internetu, w Kielcach, który poradzi sobie z dużym obciążeniem sieci w trakcie gry na konsoli z moimi znajomymi. Zdecydowałem się na Netię i nie żałuję. Gry chodzą płynnie, opóźnienia właściwie nie ma żadnego, ani razu jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby zerwało mi połączenie.


Mikołaj

Mam od kilku tygodni pakiet telewizyjny od Netii i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Dostałem 183 kanały, w tym sportowe oraz filmowe, w bardzo dobrej cenie. Dzięki temu ja nie przegapię już żadnego ważnego meczu, a moja żona ma łatwy dostęp do swoich ulubionych seriali.


Grzegorz